Sesje tera mai reiki

Tera Mai Reiki

Świat to energia

Świat to energia, przenikająca wszystkie istoty i elementy natury. Tworząca się i rezonująca w każdym z nas. Do wewnątrz, na zewnątrz, pomiędzy.
To przepływy, łagodne falowanie, delikatne wibracje, wdech – wydech – wdech.
Równowaga i współistnienie myśli, słów, ciała i duszy.
W języku japońskim „rei” oznacza duszę, a „ki” energię. W ogólnym rozumieniu energia ta przenika wszystkich i wszystko oraz jest nieodłączną częścią Wszechświata.

Jednak przybiera ona różną siłę, różne zabarwienia, czasem jest zbyt mocna, abyśmy byli gotowi ją kontenerować, niekiedy wręcz nas zalewa, pochłania. Negatywne emocje, myśli i słowa porywają nas swoim nurtem.
Trudno wówczas o równowagę.
Choruje nasze pole energetyczne a wraz z nim ciało i dusza.
Zamykamy się w sobie, czasem z potrzeby ochrony, czasem z lęku, a niekiedy nie mamy już po prostu siły.
Sesje Tera Mai Reiki służą przywróceniu balansu energetycznego, uwolnieniu blokad i otwarciu kanałów. To proces, który oczyszcza i wprowadza do naszego życia harmonię. Pomaga w głębszym wglądzie w siebie, rozumieniu powiązania emocje – ciało.
Za każdym razem otrzymujemy dokładnie tyle ile potrzebujemy.

Przebieg sesji Tera Mai Reiki

Podczas procesu Tera Mai Reiki otwieram przestrzeń na spotkanie z tym, co w Tobie żywe, wspieram w odzyskiwaniu przepływu energii, będąc kanałem dla tego, co dla Ciebie w tej chwili najbardziej wspierające. Intencją każdego spotkania jest wprowadzenie harmonii i zrozumienia dla wewnętrznych procesów, zarówno na polu rodowym, jak i karmicznym.

Sesja Tera Mai Reiki nie jest analizą, a więc podczas niej od razu pracujemy z wybranym obszarem. Możesz przygotować temat, z którym chcesz pracować lub otworzyć się na to, co przyjdzie. Za każdym razem jest to Twój wybór i pojemność na doświadczenie. 
Do każdego spotkania podchodzę bardzo indywidualnie, obecna, skupiona, prowadzona intuicją i sercem.

Podczas sesji badam stan Twoich czakr, czyli ośrodków energetycznych, które pobudzają i łączą się z danymi obszarami ciała. Następnie umieszczając dłonie nad Twoim ciałem jestem kanałem w Twoim procesie samouzdrawiania. Docieram do obszarów podświadomości i ich wzorców zakodowanych w ciele. Głęboka zdolność widzenia przekłada się na odczyt obrazów i symboli, które tworzą strukturę kodów w Twojej energii i ciele. 

Po zakończonej sesji z bardzo dużą uważnością omawiamy przebieg procesu. Co zmieniło się w Twoim ciele oraz całej energetyce. Analizuję również stan czakr, przed i po healingu. Istnieje możliwość nagrania końcowej konsultacji we własnym zakresie. 
Otwarcie kanałów energii i aktywacja samouzdrawiania to proces, który zaczyna się podczas spotkania ze mną i trwa długo po nim, dlatego nie zostawię Cię w tym – zawsze znajdę przestrzeń na rozmowę, wsparcie i pomoc w rozumieniu zachodzących zmian. 

Czas sesji trwa około 90 minut (w tym zawiera się rozmowa, healing oraz konsultacja). Pierwsza część spotkania trwa około 15 minut, w celu zapoznania się z tematem, z którym chcesz popracować. Następnie przechodzimy do pracy energetycznej, która trwa około 40 minut. Jeśli powierzchnię wypływają tematy, do których przepracowania jest potrzeba głębszej pracy z ciałem lub głosem, czas sesji może trwać trochę dłużej. 

 

Moja droga
do praktyki Tera Mai Reiki

Jestem certyfikowaną nauczycielką Tera Mai Reiki II stopnia, uczę się na stopień Mistrzowski. Mimo bliższych spotkań z energią od dziecka oraz głębokiego widzenia, intensywniej pracą bioenergoterapeutyczną interesuję się od 4 lat, natomiast od 2019 roku wykonuję sesje Tera Mai Reiki i pracuję w ten sposób z osobami na całym świecie. Podążam tą drogą w zaufaniu i cały czas jestem w stałym kontakcie ze swoim Mistrzem. Rytuałem Tera Mai Reiki wzbogacam również tworzone przeze mnie amulety, aby wzmocnić energetyczny przepływ i intencję. 

Sesja Tera Mai Reiki jest dla mnie żywym spotkaniem, dlatego nie chcę tworzyć w Tobie jakichkolwiek oczekiwań. Świadomie nie udostępniam czyichś opinii ani historii, żeby otworzyć przestrzeń na wejście w ten proces z otwartym sercem, bez iluzji i wyobrażeń. Każdy z nas ma swój indywidualny projekt, dlatego każde spotkanie jest inne i wyjątkowe. Podczas sesji trzymam przestrzeń, jestem kanałem dla energii, towarzyszę w Twoim indywidualnym procesie. To, co ma się pojawić przyjdzie, to Twoja pojemność na doświadczenie, wszystko zadziewa się w zgodzie z Tobą. 

Uważam, że każdy z nas ma dostęp do tej energii, a życie jest darem, które czasem trudno nam w pełni przyjąć. Sama byłam w miejscu, w którym spotykałam osoby, które dawały sobie prawo do uzdrawiania, zapominając, że Miłość łączy nas wszystkich i jedyną osobą, która jest w stanie Cię uzdrowić, jesteś Ty Sam/a. Sięgając po różne narzędzia i techniki wykonujesz pierwszy krok ku temu, aby odzyskać harmonię i zadbać o swój dobrostan. 

Uczę się każdego dnia, ufam swojej intuicji oraz temu, co widzę. Mimo iż większość życia spotykałam się z niezrozumieniem, to teraz wiem, że dzięki tym doświadczeniom mogłam wzmocnić swój rdzeń oraz nauczyć się zarządzać swoją energią, by móc wspierać w tym procesie innych. Pamiętaj, że ta Moc jest również w Tobie, często uśpiona przez programy i wzorce. 

 

 

Koszt sesji Tera Mai Reiki wynosi 222 zł. 

Brak wolnych terminów na marzec i kwiecień. W maju przyjmuje jedynie na spotkania online.  

Zapisy na maj będą możliwe od 14 kwietnia przez adres e-mail: jogisza@gmail.com