Warsztaty

Witam Cię w przestrzeni prowadzonych przeze mnie warsztatów i ceremonii. Wraz z przepływem życia, odbytych kursów i doświadczeń,  pewnego dnia poczułam, że w swojej podróży dotarłam do takiego miejsca, w którym mogę dzielić się swoją wiedzą i energią z innymi, z poziomu przewodniczki, nauczycielki, towarzyszki. Poczułam, że mogę z pełną uważnością i obecnością prowadzić innych w drodze niesamowitej energetycznej wymiany.
Stworzyć przestrzeń, w której w poczuciu bezpieczeństwa i pełnej akceptacji do siebie będziesz wzrastać.

Spotkania warsztatowe, które prowadzę to moje autorskie programy, w których łączę praktyki jogi, techniki medytacji, narzędzia szamańskie, techniki tantryczne, pracę ze świadomym oddechem i movement medicine. 

Wiele prowadzonych przeze mnie praktyk są moją autorską metodą zbudowaną na latach doświadczeń jako bioenergoterapeutka (kilkaset wykonanych sesji indywidualnych) oraz nauczycielka jogi i technik medytacji (warsztaty w Polsce i za granicą). Zachowuję w tym wszystkim źródłowy i tradycyjny przekaz zestrojony z przepływem zmian na naszej planecie. Staram się, aby oprócz żywego doświadczenia w przestrzeni warsztatowej, każdy mógł otrzymać narzędzia do samodzielnych praktyk. Każdy z nas ma w sobie nieograniczone źródło mocy i wewnętrznej mądrości, a odkrywanie jej zwiększa naszą pojemność na życie. 

 

Każdy warsztat jest wyjątkowy

Powstaje na podstawie tego, co rezonuje ze mną w danym momencie. Tego, co znajduje się w polu, tego, co zsyła Wszechświat, tego, z czym do mnie przychodzisz, czego potrzebujesz.

Łącząc energię i mądrość innych, często tworzę warsztaty na, które zapraszam innych nauczycieli i przewodników, powiększając przestrzeń o nowe doświadczenia.

Zobacz niektóre prowadzone przeze mnie warsztaty:

Podróż Bohaterki - warsztaty dla Kobiet

“Jednak jeśli udasz się wystarczająco daleko, pewnego dnia rozpoznasz samą siebie nadchodzącą z naprzeciwka na własne spotkanie – wtedy właśnie powiesz TAK” ~ M. Murdock

 

Kobieta zanurza się w warstwy ziemi. Zanurzenie w głębinach prowadzi do spotkania ze swoimi emocjami, swoją seksualnością, swoją intuicją. Powrót do korzeni koi jej duszę i ciało, otwiera serce w zaufaniu do naturalnego cyklu. Wdech i wydech. To Twoja podróż.
Kim jest bohaterka? To każda z nas, córka, siostra, matka, nasza wewnętrzna dziewczynka, nastolatka, kobieta, bogini. Bohaterką jesteś w każdym momencie, ponieważ sama jesteś cyklem, stworzycielką, tkaczką, życiem…
Podczas warsztatu będziesz zanurzać się w tym, co żywe i autentyczne, wspierające i karmiące. W bezpiecznej przestrzeni kobiecego kręgu doświadczysz transformacji na poziomie ciała, umysłu i serca, oczyścisz się z tego, co niewspierające. Ruch w energii generuje jej swobodny przepływ, pożegnanie starego otwiera nas na przyjęcie tych jakości, które chcemy pielęgnować. Z tego miejsca chcemy zaprosić Cię do zanurzenia we wszystkie warstwy Twojej kobiecości, tego taka jaka jesteś.
Daj się ponieść swojej wewnętrznej bohaterce. To ta, która wie oraz ta, która pozwala sobie nie wiedzieć.
Czy jesteś gotowa na tę podróż?
Zapraszamy Cię na spotkanie ze swoją intuicją, gdzie z pomocą różnych narzędzi będziemy budzić swoją wewnętrzną szamankę, dziką kobietę, bohaterkę.
Ta podróż zaczyna się właśnie teraz.
W bezpiecznej przestrzeni będziesz doświadczać swojej seksualności, kobiecości, otwierać serce, łono i gardło, w towarzystwie innych kobiet spotkasz się ze swoją mocą kreacji i poznasz narzędzia, które zabierzesz ze sobą.
Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli:
Potrzebujesz czasu tylko dla siebie.
Masz gotowość, aby dać sobie czułość i opiekę.
Jesteś otwarta na zmiany, które są w zgodzie z Twoim wewnętrznym kompasem, mądrością, którą masz w sobie.
Chciałabyś przebywać w przestrzeni akceptacji dla wszystkich części, które mieszkają w Tobie, a być może zostały zapomniane.
Na warsztacie czeka na Ciebie spotkanie w kobiecym kręgu, ceremonia uzdrawiającej mocy, warsztaty rozbudzania intuicji i szamańskie praktyki pracy z ciałem, codzienna praktyka jogi kundalini i praktyk medytacyjnych, warsztat tworzenia swojego osobistego eliksiru mocy z intencją marki Okoro, ceremonia Kakao, krąg Rapé, zanurzenie i sesja zdjęciowa pod wodospadem, pyszne wegetariańskie wyżywienie i czas w bliskości z naturą i z tym, co dla Ciebie ważne.
KIEDY I GDZIE:
Warsztat Podróż Bohaterki odbywa się cyklicznie blisko Równonocy wiosennej i jesiennej.
Najbliższy termin warsztatu to 14-17.03.2024 

 

Prowadzące: Katarzyna Szymańska Jogisza & Joanna Stróżyna Skoro

 

So Ham - warsztat Jogi Kundalini i Pranajamy
SO w sanskrycie oznacza “to”, HAM oznacza “ja”.

SO HAM manifestuje się jako “Jestem tym”, czyli kosmiczną i boską energią istnienia.
Kiedy bierzemy wdech (SO) nasze ciało napełnia się boskością, a wraz z wydechem (HAM) dostrajamy się do wibracji kosmosu.
SO HAM odpowiada naturalnemu dźwiękowi oddychania, a więc jest życiem, ale także przypomnieniem, że wszyscy jesteśmy jednością.

 
Zapraszam na spotkanie cyklu Jogi Czakr. Podczas warsztatu z pomocą technik jogicznych i medytacyjnych będziemy uczyć się zarządzania naszą energią, pracując w obszarach ciała fizycznego, mentalnego i psychicznego.
Warsztat składa się z części teoretycznej oraz praktycznej.
Podczas warsztatu:
– dowiesz się czym jest czakra, gdzie się znajduje, jaki ma wpływ na nasze ciało fizyczne oraz mentalne
– dowiesz się, jaki związek z czakrami może mieć Twoje samopoczucie, w jaki sposób je oczyszczać oraz wzmacniać swoje pole praniczne
– dzięki doświadczeniom z mantrą i kriją rozpoznasz indywidualny stan czakr w swoim ciele
– uwolnisz emocje, oczyścisz kanały energetyczne w swoim ciele, odzyskasz moc, siłę i chęć do działania
– dowiesz się, jak dźwięk aktywuje czakry i wspiera przepływ prany w ciele
– będziesz praktykować jogę kundalini, pranajamę, kriję, wschodnie techniki medytacyjne oraz mantrę
Warsztat stanowi wprowadzenie do energetyki czakr, ale stanowi również zestaw narzędzi do samodzielnej eksploracji i głębszej pracy. Zależy mi na tym, aby oprócz wiedzy każdy mógł poczuć na swoim ciele, jak zarządzanie własną energią może wzbogacić nasze życie oraz wprowadzić do niego harmonię na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym.
 Warsztat kieruję do wszystkich osób, na każdym poziomie zaawansowania, również nie praktykujących wcześniej. W przypadku ciąży możliwość uczestnictwa, bez wykonywania kriji oraz pranajamy. Proszę wtedy o wcześniejszą informację.
 
Przeciwskazania do udziału w warsztacie to stany psychotyczne, epilepsja, rozrusznik serca, choroby psychiczne: schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować organizatorkę. Zapisując się na warsztat zaświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na bezpieczny udział i akceptujesz ten warunek.

 

Źródło Mocy - warsztat narodzin amuletu
Dzięki niesamowitej energii i prastarej mądrości Wszechświata amulety pomagają w transformacjach, życiowych trudnościach, chronią i wspierają. Leczą duszę i ciało. Łączą świadome z nieświadomym…
Posiadanie przedmiotu, który nas chroni i wspiera energetycznie jest wpisane w naszą przestrzeń od tysięcy lat, to pierwotna potrzeba połączenia energetycznego z otaczającym nas światem.
Podczas warsztatu otwieram przestrzeń, w której będę prowadzić Cię w narodzinach Twojego amuletu z naturalnych kamieni.
Podczas warsztatu usiądziemy w kręgu oraz medytacji, spotykając z tym, co w nas żywe.
Towarzyszyć nam będą karty, koshi oraz zapachy, pobudzające zmysły. Spotkamy się z medycyną kakao i otworzymy nasze serca na czułe prowadzenie.
Będziemy pracować z kamieniami, które właściwościami wspierają nasze połączenie z intuicją, otwierają serce oraz chronią nasze pole energetyczne.
Dowiesz się jak oczyścić kamień oraz jak nadawać przedmiotom mocy intencje.
Na koniec zabiorę Cię w podróż świadomego śnienia, praktykę jogi nidry, która jest techniką medytacyjną zanurzającą nas na tafli pola świadomości. Ze stworzonymi amuletami wejdziesz w głęboki stan wyciszenia i rozluźnienia.
Na warsztacie:
– spotkamy się w kręgu, przyjrzymy się temu, co w nas żywe
– będziemy tworzyć swój osobisty amulet mocy z naturalnych kamieni w formie naszyjnika
– nauczymy się nadawać intencje i będziemy płynąć z nią podczas tworzenia
– spotkamy się z medycyną kakao
– doświadczymy nidry, praktyki świadomego śnienia, która prowadzi do rozluźnienia i puszczenia napięć w ciele
Dla kogo kieruję ten warsztat?
– w stronę kobiet i mężczyzn, którzy chcą doświadczyć spotkania z kamieniami i poczuć ich prowadzenie
– dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się pracy z intencjami i manifestowania ich na planie ziemskim
– dla osób, które chcą doświadczyć czegoś nowego
– do tych, którzy czują połączenie z naturą i chcą je wzmocnić lub dopiero rozpoznać je w sobie

 

Przepływ - spotkanie w kręgu z tańcem intuicyjnym i kakao ceremonialnym

To podróż na spotkanie z Twoim wewnętrznym głosem, w której płyniemy przez ciało i zmysły.
Wszystko jest przepływem – energia płynie nieustannie, jest w ciągłym ruchu. Nasze myśli, emocje i działania nadają jej kierunek i mogą być drogą do manifestacji naszych pragnień.
Podczas warsztatu doświadczasz transformacji na poziomie ciała, uczuć i pozwalasz swojej intuicji prowadzić Cię w tym procesie. Intencją Przepływu jest porzucenie napięć i blokad, zarówno na poziomie fizycznym, jak i mentalnym oraz poddanie się nurtowi życia.
Podczas tego warsztatu spotykamy się w kręgu, w którym każdy będzie mógł usłyszeć i zobaczyć siebie. Spotkania w kręgu opierają się na połączeniu, równości, bez oceniania i doradzania. To przestrzeń, w której możesz doświadczyć siebie i przyjrzeć temu, co żywe w Tobie.
W tym czasie spotykamy się z kakao ceremonialnym – medycyną serca. Podczas spożywania kakao łączymy się z jego Duchem, boginią płodności i dobrobytu. Kakao ceremonialne łączy nas z naszym sercem i czule prowadzi w procesie jego uzdrawiania.
Podczas warsztatu prowadzę Was przez taniec intuicyjny 5 żywiołów. W wielu rdzennych kulturach, prastarych jak świat, uważa się że pięć żywiołów – Ziemia, Woda, Ogień, Powietrze i Eter – stanowią istotę wszystkich rzeczy i procesów. Każda istota składa się ze wszystkich tych elementów, a ich zbalansowanie prowadzi do harmonii i spokoju w naszym życiu.
Tego dnia o nasze zmysły dbają również dźwięki misy, dzwonków koshi, kadzidła i esencje roślin oraz eliksiry. Spotykamy się również ze Zwierzętami Mocy.
Jeśli masz jakieś pytania – napisz do mnie

 

Moc Kreacji - ceremonia Kambo i narodzin amuletu

Warsztat współtworzymy wspólnie z Małgorzatą Pilipionek (Kuchnia dla Duszy), certyfikowaną fitoterapeutką i praktyczką Kambo. Zapraszamy  Cię w transformującą podróż, podczas której doświadczysz oczyszczenia na poziomie ciała, umysłu i ducha, spotkasz się z wspierającą, kreatywną energią. 

Kambo jest jednym z najsilniejszych naturalnych środków przeciwzapalnych, antybiotycznych, środków przeciwdrobnoustrojowych i znieczulających, jednym z najskuteczniejszych, naturalnych sposobów aby wzmocnić układ odpornościowy. Jest to potężny środek czyszczący. Natychmiastowe efekty obejmują polepszony nastrój, koncentrację, jasność, ostrość, zwiększoną odporność na stres. 

W dłuższej perspektywie Kambo wzmacnia układ odpornościowy pobudzając systemy obronne organizmu do ich naturalnych funkcji, tak że istniejące problemy zdrowotne ustępują lub zanikają i nawroty są mniej prawdopodobne.

W kategoriach duchowych Kambo działa w sposób mistyczny jak światło, które otwiera drogę, pomagając nam pokonać przeszkody i uwolnić blokady na poziomach emocjonalnych.

Oczyszcza nasze pole energetyczne, przywraca połączenie z samym sobą, z naturą, ze źródłem, wzmacnia czucie, intuicję, wrażliwość, wyostrza zmysły.

Pozwala nam przełamać negatywne nawyki i myśleć bardziej naturalnie. 

Główne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu to ciąża lub podejrzenie takiego stanu, poważne zaburzenia psychiczne, poważne choroby serca, zawał, bardzo niskie, farmakologicznie leczone ciśnienie. 

Po głębokim oczyszczeniu przyjdzie czas na spotkanie ze skarbami Ziemi, kamieniami naturalnymi, z których stworzysz swój osobisty amulet mocy. Miejsce w nas, z którego tworzymy, ma duże znaczenie w kreowaniu nowego. Akceptacja momentów przejścia w życiu uczy nas odpuszczania i otwiera na swobodny przepływ energii. Dzięki niesamowitej energii i prastarej mądrości Wszechświata amulety pomagają w transformacjach, życiowych trudnościach, chronią i wspierają. Leczą duszę i ciało. Łączą świadome z nieświadomym…

Posiadanie przedmiotu, który nas chroni i wspiera energetycznie jest wpisane w naszą przestrzeń od tysięcy lat, to pierwotna potrzeba połączenia energetycznego z otaczającym nas światem. 

Podczas warsztatu będziesz tworzyć swój osobisty amulet z naturalnych kamieni.

Natura jest żywym organizmem pełnym intencji. Łącząc się z jej skarbami jednoczymy się z pradawną mądrością Wszechświata. To subtelne wibracje, przenikające nasze ciało i ducha.

 Podczas warsztatu będziemy pracować z kamieniami, które właściwościami wspierają nasze połączenie z intuicją, otwierają serce oraz chronią nasze pole energetyczne. 

Dowiesz się jak oczyścić kamień oraz jak nadawać przedmiotom mocy intencje.

W programie krąg rapee, spotkanie z kakao ceremonialnym, koncert gongów, joga nidra, ruch intuicyjny, czas w naturze. Cały program warsztatu jest dostępny na platformie Facebooka pod tą samą nazwą wydarzenia, jeśli nie posiadasz konta poprosimy o kontakt, wyślemy mailowo.

 

Nadchodzące wydarzenia:
Wciałowstąpienie ~Ceremonia Przyjemności w Pełnię Księżyca w Byku ~ 28.10.2024 we Wrocławiu

Wciałowstąpienie ~ Ceremonia Przyjemności to…

~ krąg kobiet

~ ceremonia kakao

~ kundalini joga, pranajama i mantra

~ taniec intuicyjny w ciemności, będziemy wchodzić w ciało z zawiązanymi oczami

~ bioenergoterapeutyczna praca z ciałem 

~ praktyki obfitości i przyjemności z energią kundalini 

Kochana

Zapraszam Cię we wspólną, alchemiczną podróż, w Pełnię Księżyca w Byku. Wciałowstąpienie to uhonorowanie tego, co chce być usłyszane i objęte w fizyczności i zmysłowości. W dotyku i pomrukiwaniu… W westchnieniu i pulsującym oddechu żywego ciała. Ceremonia Przyjemności to czas celebracji wszystkich darów, jakie życie ma dla Ciebie. 

Tego dnia otwieram dla Ciebie przestrzeń w wspierającej energii kobiecego kręgu, gdzie będziesz mogła przyjrzeć się temu, co w Tobie żywe i uznać wszystko, co pragnie być usłyszane. Z pomocą ucieleśnionych praktyk (joga kundalini, mantra, techniki tantryczne i medytacyjne), podróży z bębnem szamańskim, tańca intuicyjnego oraz pracy bioenergoterapeutycznej wejdziemy w ciało, by w pełni oddać się temu, co chce być wyrażone. 

Zodiakalny Byk uczy nas, że życie jest proste. Ale także, że nadmierne gromadzenie, zwłaszcza na poziomie emocji, może obciążać nasze ciała. Tego dnia przygotowane przeze mnie praktyki pozwolą oddać to, co ciąży do Ziemi, by poddać się przyjemności wszystkimi pięcioma zmysłami.

Bykiem rządzi Wenus, bogini Miłości, która wprost pyta:

Czy pozwalasz sobie na przyjemność? 

Tutaj proste czynności dnia codziennego stają się rytuałem przejścia w nowe. 

W tej przestrzeni usiądzie z nami czuła przewodniczka – Duchini Kakao, Medycyna Serca, która poprowadzi Cię na spotkanie z archetypem Twojej wewnętrznej Stworzycielki, Kreatorki, Shakti. 

Joga Kundalini rozpoznając mikro i makrokosmos porusza się drogą wewnętrznego poznania, wyrażoną tantrycznym Tat Tvam Asi jako boskie “Jesteś Tym”, bo wszystko, czego szukasz jest w Tobie. Z tego miejsca zapraszam Cię w głęboką, transformującą podróż do Siebie, z mapą, z którą drogę do skarbu możesz odczytać tylko Ty. 

Ta ceremonia jest dla Ciebie, jeśli…

~ podczas czytania tego opisu poczułaś impuls energii w swoim ciele

~ rozpoznajesz, że coś Cię wzywa do tego doświadczenia

~ masz pewien opór, ale chcesz zobaczyć co za nim stoi

~ chcesz zrobić sobie po prostu dobrze <3

~ czujesz, że dawno nie zrobiłaś dla siebie nic dobrego i chciałabyś to zmienić

~ chcesz spróbować zdjąć wszystkie maski i oczekiwania nakładane na Ciebie od dziecka

~ jesteś w procesie zmian i transformacji i chcesz być w tym przyjęta i zaopiekowana

~ chcesz zaprosić do swojego życia obfitość i otworzyć się na wszystkie dary, jakie życie ma dla Ciebie 

Nie ma znaczenia, czy praktykowałaś kiedykolwiek jogę kundalini. 

Jeśli będzie to Twój pierwszy raz – to dla mnie zaszczyt móc Cię w tym poprowadzić. 

Kiedy i gdzie?

Spotykamy się 28 października, w sobotę, w godzinach 14:15 – 18:30 w Drzewie Życia na ul. Tęczowej 57, wejście przez główną bramę i w lewo, naprzeciwko Chleboteki schodami na górę. 

Inwestycja w Siebie: 255 zł.

Ze względu na formę wydarzenia liczba miejsc jest ograniczona. O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty bezzwrotnego zadatku na kwotę 111 zł na dane, które otrzymasz ode mnie mailowo. Pozostała kwota płatna przelewem do tygodnia przed warsztatem. Zapisy przez adres e-mail jogisza@gmail.com

Przeciwskazania do udziału w warsztacie to stany psychotyczne, epilepsja, rozrusznik serca, choroby psychiczne: schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować organizatorkę. Zapisując się na warsztat zaświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na bezpieczny udział i akceptujesz ten warunek.

Podróż Bohaterki ~ warsztat dla kobiet 14-17.03.2024
“Jednak jeśli udasz się wystarczająco daleko, pewnego dnia rozpoznasz samą siebie nadchodzącą z naprzeciwka na własne spotkanie – wtedy właśnie powiesz TAK” ~ M. Murdock
Słońce chowa się za horyzontem. Ziemia mokra, wilgotna, ale przyjemna. Kobieta zanurza się coraz głębiej. Powrót do korzeni koi jej duszę i ciało, otwiera serce w zaufaniu do naturalnego cyklu. Cisza niesie ze sobą pulsowanie i drżenie ciała, z którego wydobywa się pierwszy dźwięk. Jak zabrzmi u Ciebie?
Zapraszamy na trzecią edycję warsztatu Podróż Bohaterki, który otwiera przestrzeń celebracji nadchodzącej wiosny. Tym razem skupimy się na eksploracji kobiecej cykliczności poprzez narodziny głosu i przejściu przez ciemność łona Matki Ziemi. Przestrzeń tą otwieramy z intencją narodzin Twojego głosu, który niesie ze sobą życiodajną siłę.
Kim jest bohaterka? To każda z nas, córka, siostra, matka, nasza wewnętrzna dziewczynka, nastolatka, kobieta, bogini. Bohaterką jesteś w każdym momencie, ponieważ sama jesteś cyklem, stworzycielką, tkaczką, życiem…
“Niezależnie od tego, co myślimy o Bogini jako uosobionej Istocie, czy jako o energii, która istnieje w kobietach oraz między kobietami, obraz Bogini jest potwierdzeniem istnienia mocy kobiet, niezależnej od mężczyzn i nie wywodzącej się z patriarchalnej wizji kobiety. Bogini odzwierciedla to, czego brakuje w naszej kulturze: pozytywnych obrazów naszej siły, naszych ciał, naszej woli, naszych matek. Spoglądanie na bogini jest jednoznaczne z przypominaniem sobie nas samych, wyobrażaniem sobie nas w pełni” ~ K. Carlson
Podczas warsztatu będziesz zanurzać się w tym, co żywe i autentyczne, wspierające i karmiące. W bezpiecznej przestrzeni kobiecego kręgu doświadczysz transformacji na poziomie ciała, umysłu i serca, oczyścisz się z tego, co niewspierające. Ruch w energii generuje jej swobodny przepływ, pożegnanie starego otwiera nas na przyjęcie tych jakości, które chcemy pielęgnować. Z tego miejsca chcemy zaprosić Cię do zanurzenia we wszystkie warstwy Twojej kobiecości, tego taka jaka jesteś.
Daj się ponieść swojej wewnętrznej bohaterce. To ta, która wie oraz ta, która pozwala sobie nie wiedzieć.
Czy jesteś gotowa na tę podróż?
Zapraszamy Cię na spotkanie ze swoją intuicją, gdzie z pomocą różnych narzędzi będziemy budzić swoją wewnętrzną szamankę, dziką kobietę, bohaterkę.
Ta podróż zaczyna się właśnie teraz.
W bezpiecznej przestrzeni będziesz doświadczać swojej seksualności, kobiecości, otwierać serce, łono i gardło, w towarzystwie innych kobiet spotkasz się ze swoją mocą kreacji i poznasz narzędzia, które zabierzesz ze sobą.
Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli:
Potrzebujesz czasu tylko dla siebie.
Masz gotowość, aby dać sobie czułość i opiekę.
Jesteś otwarta na zmiany, które są w zgodzie z Twoim wewnętrznym kompasem, mądrością, którą masz w sobie.
Chciałabyś przebywać w przestrzeni akceptacji dla wszystkich części, które mieszkają w Tobie, a być może zostały zapomniane.
Na warsztacie czeka na Ciebie
~ spotkanie w kobiecym kręgu.
~ ceremonia uzdrawiającej mocy, podczas której będziesz honorować swój głos i przyjmować zgubione kawałki siebie.
~ warsztaty rozbudzania intuicji i szamańskie praktyki pracy z ciałem.
~ codzienna praktyka jogi kundalini i praktyk medytacyjnych.
~ praca z mantrą i technikami jogicznymi otwierającymi gardło i łączącymi to centrum z brzuchem i łonem.
~ warsztat tworzenia swojego osobistego eliksiru mocy z intencją marki Okoro.
~ ceremonia kakao oraz rapé.
~ pyszne wegetariańskie wyżywienie i czas w bliskości z naturą i z tym, co dla Ciebie ważne.
~ sesja zdjęciowa pod wodospadem, której przestrzeń trzymać będzie pracująca z kobietami Patrycja Tatałaj.
KIEDY I GDZIE:
Warsztat Podróż Bohaterki odbędzie się w dniach 14-17 marca 2024 roku w Dolinie Harmonii, koło Jeleniej Góry (dojazd we własnym zakresie, możliwość zorganizowania przejazdu za dodatkową opłatą)
Zaczynamy obiadokolacją w czwartek o godz. 17:00
Kończymy obiadem o godz. 14:00 w niedzielę.
INWESTYCJA:
Inwestycja w Siebie to koszt 2042 zł (cena obejmuje warsztat, 3 noclegi, pełne wegetariańskie wyżywienie, eliksir z intencją marki Okoro o wartości 390 zł, który stworzysz podczas warsztatu). Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność wpłat.
Na czas warsztatu doświadczasz Siebie dla Siebie, dlatego prosimy, aby nie zabierać ze sobą pracy i obowiązków. Jeden dzień warsztatu będzie dniem bez telefonu z uważnością na to, co jest.
Zgłoszenia przyjmujemy przez adres mailowy jogisza@gmail.com
W celu rezerwacji obowiązuje wpłata bezzwrotnego zadatku na kwotę 388 zł na dane, które otrzymasz mailowo. Kwotą 1232 zł rozliczamy się przelewem (do 22.02.2024), natomiast pozostałą kwotę 810 zł na miejscu gotówką.
Prowadzące: Katarzyna Szymańska Jogisza & Joanna Stróżyna Okoro
Joga i Bioenergetyka Czakr ~ certyfikowany kurs nauczycielski 50h Yoga Alliance 15-21.04.2024
Zapraszam Cię w transformującą podróż podczas drugiej edycji kursu nauczycielskiego Jogi i Bioenergetyki Czakr, akredytowanego przez Yoga Alliance (50h CEP).

 

W programie sesje jogi kundalini i klasycznej, pranajamy, jogi dźwięku, jogi nidry, wschodnich technik medytacyjnych, technik bioenergoterapeutycznych, warsztaty teoretyczne oraz warsztaty umożliwiające wykorzystywanie tej wiedzy w praktyce.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla nauczycieli jogi, przyszłych nauczycieli, osób zainteresowanych tą tematyką, chcących pogłębić swoją wiedzę. Podczas kursu zdobywamy nie tylko wiedzę, zmiana zadziewa się również w polu wszystkich naszych ciał.

Program:

– Czym jest joga kundalini?

– Kundalini tantra, a bioenergoterapia.

– Zarządzanie energią w jodze kundalini.

– Łączenie jogi i bioenergoterapii, warsztat praktyczny.

– Filozofia jogi, a czasy współczesne (yamy, niyamy, koshe, guny, tattwy, nadi, bandhy).

– Mantra jako technika głębszej pracy energetycznej.

– Anatomia i bioenergetyka czakr (Muladhara, Swadhisthana, Manipura, Anahata, Vishuddha, Ajna, Bindu, Sahasrara).

– Techniki prowadzenia energii w ciele w jodze kundalini i pracy bioenergoterapeutycznej.

– Metody prowadzenia i przygotowywania zajęć (asana, krija, mantra, mudra).

– BHP w pracy z energią i jogą kundalini.

– Techniki uwalniania i oczyszczania.

– Rozpoznanie, a dysocjacja w pracy z energią.

– Świadomość czakr, a objawy somatyczne w ciele.

– Odbieranie symboli i informacji podczas pracy energetycznej (odczyt z pola, a ciało – rozpoznanie).

 Kurs Joga i Bioenergetyka Czakr jest prowadzony w oparciu o tradycyjny przekaz, zachowując przy tym źródłowe informacje. Jest on jednak rozszerzony wobec zmian zachodzących na naszej planecie, zmian kolektywnych i emocjonalnych.

Jest to mój autorski program i jedyny taki kurs w Polsce. Rozszerzenie technik i narzędzi następuje w oparciu o moje wieloletnie doświadczenie jako certyfikowanej bioenergoterapeutki (kilkaset sesji indywidualnych) i nauczycielki jogi (odbyłam kursy nauczycielskie, prowadziłam liczne warsztaty w Polsce i za granicą).

 Zmienia się świat, zmieniamy się my. Moją intencją jest przekazanie Ci technik i narzędzi, które pomogą Ci pogłębić relację z Twoim wewnętrznym nauczycielem.

Sat Chit Ananda.

Wszystkie informacje oraz zakup są w zakładce sklep/kursy i warsztaty 

W razie pytań zapraszam do kontaktu przez e-mail jogisza@gmail.com

 

Co odnajdziesz na warsztatach?

Zanurzając się w ciele, podążając w rytm wędrującego po nim powietrza, w przestrzeni pomiędzy wdechem a wydechem spotkasz się z sobą w pełni.
Poczujesz energię subtelnych wibracji otaczającego Cię Świata.
Usłyszysz w sobie pytania i odpowiedzi.
Spotkasz się z energią kreującą życie, która jest początkiem i końcem.
Otoczysz miękkością blokady w udręczonym ciele.
Zaczerpniesz wolność z wdechem, wypuścisz to, co niepotrzebne.

Chwyć moją dłoń… Jestem, towarzyszę, poprowadzę.